Podporuj a pomáhej!

Právě jsme spustili drobný projekt na podporu AŠÁKŮ – tedy těch momentálně nejvíce postižených aktuálními opatřeními. Jedná se o restaurace i drobné řemeslníky, kteří své výrobky nabízí pouze na jarmarcích a dalších zrušených akcích.

Každému AŠÁKOVI, který se nám ozve, sepíšeme článek a zveřejníme ho jak zde na facebookové stránce, tak přímo na našem webu. Tento nápad vznikl za spolupráce s informačním portálem www.zivechebsko.cz, který článek rovněž zveřejní na svých webových i facebookových stránkách. Doufáme, že se díky tomu rozšíří potřebné informace o tom,  kam a kdy vyrazit pro jídlo do okénka nebo jak je možné pořídit třeba podzimní dekorace od Vašich oblíbených tvůrců.

Máte-li omezený provoz a snažíte se zvládnout nastalou situaci, napište nám! Rádi i tom informujeme případné strávníky. Pokud máte nějakou možnost, jak prodat a předat vaše výrobky – rozšíříme tuto informaci dál! Pokud byste věděli o někom, komu by takové zveřejnění mohlo pomoci – dejte mu o této příležitosti vědět nebo se ozvěte přímo nám :-) Budeme rádi i za každé sdílení jak tohoto příspěvku, tak příspěvků následujících, které už se budou věnovat jednotlivým podnikům a drobným podnikatelům.

Pro malé stravovací podniky a OSVČ v těchto oblastech může být následující období likvidační – každým obědem, který si vyzvednete, každou dekorací, šperkem či oblečením zakoupeným od místních tvůrců můžete některého z nich zachránit. Většina těchto lidí dělá svou práci s láskou a vlastně v této době netouží po ničem jiném, než aby v ní mohli nadále pokračovat.

Dejme jim tu možnost!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *