Znáte někoho, komu by pomoc s úklidem pomohla?

Důkazem toho, že ti nejmenší podnikatelé mají největší srdce, je i nabídka pomoci, která se k nám dostala.

Jedná se o nabídku pomoci s úklidem tam, kde by to v této situaci byla potřeba. Záměrně neuvádíme jméno dámy, která nás oslovila, respektujeme její přání i vysvětlení, že nepotřebuje pozornost ani reklamu – chce pouze pomoci. Má k dispozici kapacitu pomoci s úklidem cca. 5 až 6 lidem, kteří jsou třeba v domácnosti sami, mají omezenou pohyblivost a nikoho, kdo by jim pomohl.

Dlouho jsme přemýšleli, zda máme tuto nabídku zveřejnit, protože i v dnešní době se najdou lidé, kteří jsou schopni nabídku zneužít. Nadto máme pocit, že velká část vhodných kandidátů – seniorů – se ve volném čase nevěnuje brouzdání po internetu tak často a tak se nám sami neozvou.

Proto oslovujeme vás všechny ostatní! Máte třeba sousedku, babičku, která má rodinu na druhém konci země a pomoc s úklidem by jí vyloženě pomohla? Máte souseda, který žije sám a v této situaci se mu zkomplikoval život? Máte okolo sebe někoho, kdo na tom není zdravotně nejlépe a nemá mu kdo pomoci? Napište nám o něm!

Předáme kontakt a pomoc mu bude nabídnuta.

Pokud máte sami nápad, jak pomoci ostatním v těchto dnech, klidně nám napište! Pokusíme se i Vás spojit s těmi, kteří by Vaši pomoc potřebovali nejvíce.

Pokud naopak víte o nějaké situaci, kterou je aktuálně potřeba řešit – třeba zajít sousedům seniorům nakoupit – a Vy na to nemáte čas kvůli práci, ale rádi byste pomohli. Nebo pokud by někdo z opuštěných seniorů z Vašeho okolí jen potřeboval někoho, kdo by si s ním čas od času popovídal a uklidnil ho, že nenastal konec světa… Prostě: s jakýmkoliv nápadem se nám také ozvěte. Můžeme vyhlásit pátraní po dobrovolnících, kteří by pomohli.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *