Dekorace a doplňky od Zlatky – podpoř svého tvůrce

V rámci podpory místních tvůrců rádi zveřejníme medailonek každému z Aše, kdo byl ovlivněn vládními opatřeními a musel buďto zavřít prodejnu, kde svoji tvorbu nabízí, nebo mu byly zrušeny trhy, kam jezdí své výrobky prodávat. Někteří tvůrci zvolili cestu online prodeje svých výrobků, jiní vymysleli jiné způsoby doručování a osobního vyzvedávání. Jestli patříte mezi rukodělné tvůrce žijící v Aši a jejím blízkém okolí, napište nám o sobě a možnostech, jak si mohou lidé pořídit Vaše výrobky na info@spokojeniasakovi.cz

S náročnou výzvou jak dostat výrobky blíže svým zákazníkům si poradila Zlatka S., která si domluvila prodej svých vlastnoručně tvořených dekorací v jedné z Ašských prodejen, které mohou zatím setrvávat otevřené – a to v Bambínu u paní Šléglové na Hlavní ulici (Hlavní 525/92 ).

Aktuálně tam můžete zajít a vybrat si z velké nabídky dušičkového zboží, k dostání jsou věnečky od malých k urnám po velké k položení na hrob. Jsou v provedení jak z přírodních materiálů, tak s umělými květy, doplněné stužkou „Vzpomínáme“ a andělíčkem.

Čekají na Vás ale i vazby v miskách i v košících z živých vřesů, květin sušených i umělých. Zlatka má ve svém sortimentu i rámečky na fotky, malé vázičky k urnám s vazbou nebo bez, hřbitovní lampy, malé květináčky s květem.

Ale to samozřejmě není vše – tvoří i klasické univerzální podzimní dekorace a pomalu pro Vás začíná chystat i doplňky tematicky zimní, vánoční dekorace a také adventní věnce. V krámku průběžně přibývají novinky, tak jak je Zlatka dokončuje a tak zde pokaždé najdete něco nového. Nakoukněte proto do výlohy, když půjdete okolo, třeba Vás něco zaujme.

Pokud máte nějaké speciální přání či jasnou vizi nějaké dekorace od věnců na dveře až po velké vazby třeba k sobě do provozovny – můžete Zlatce také zavolat, domluvit se s ní a ona Vám dle Vašich přání (a svých možností) vytvoří přesně to, co potřebujete.

Zlatka Sutnerová – 724 240 188

IMG_20201026_141518
dav

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *