Přehled poskytovatelů služeb Aš

Právě vyšel aktualizovaný přehledný seznam poskytovatelů sociálních služeb, zdravotních služeb, veřejných služeb a návazných služeb pro občany města Aše, a to poprvé i v tištěné podobě. Vyšel pod hlavičkou Komunitního plánování města Aš a obsahuje veškeré kontaktní údaje a podrobné popisy bezmála pádesáti organizací, které na našem území působí, spolu s informacemi o tom, pro koho jsou jejich služby určeny.

Najdete zde vše od organizací věnujících se rodinám s dětmi, dětmi se zdravotním postižením, seniorům, osobách v dlouhodobém nepříznivém zdravotním stavu, problematice sociálního vyloučení, závislostí, domácího násilí nebo řešení dluhové problematiky atd… Naleznete v něm i všechny údaje o jednotlivých organizacích, které byste mohli potřebovat, včetně kontaktů, otevíracích dob či přesné charakteristiky služeb, které nabízejí. Novinkou v přehledu je rozdělení do tematických okruhů, které jsou označeny piktogramy pro jednoduchou orientaci .

„Každý z nových piktogramů má i svoji vlastní barvu pro lepší přehlednost. Některé služby se překrývají a jiné zase pracují se širším zaměřením, proto si od této novinky slibujeme, že bude hned na první pohled jasné, zda organizace danou činnost/službu nabízí  či nikoli“ uvedla Mgr. Martina Eisenhammerová, DiS., která je koordinátorkou komunitního plánování. “ Přehled zároveň poprvé vychází i v tištěné podobě, která by měla zajistit větší dostupnost informací cílovým skupinám klientů. Zatím je k dispozici u nás na úřadě ve třetím patře nebo v podatelně. Na příští týden je pak naplánovaný rozvoz na další místa,“ dodala.

Přehled bude dále připraven k vyzvednutí v ašském infocentru, knihovně i na adrese Městské policie. Rozvoz je také naplánován do Domu s Pečovatelskou službou, Klubu důchodců i čekáren ašských lékařů. Pokud ho nepotřebujete v tištěné formě, můžete si ho stáhnout v pdf formátu přes tlačítko níže.

Přehled-poskytovatelů-město-Ašdokument ke stažení

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *